Wstecz Do gory
-->

Obrazy

Agnieszka Żelewska

Zobacz i kup prace Agnieszki Żelewskiej, ilustratorki i projektantki. Skończyła studia w PWSSP w Gdańsku na Wydziale Malarstwa i Grafiki dyplomem z ilustracji u prof. Lecha Majewskiego. Jest laureatką głównych nagród Polskiej Sekcji IBBY w konkursie "Książka roku".

Zobacz więcej

Paweł Pawlak

Studia i dyplom na wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych. Od tego czasu zajmuje się ilustracją, projektowaniem graficznym, malarstwem, a ostatnio bajkopisarstwem.

Zobacz więcej

Ewa Kozyra-Pawlak

Ukończyła ASP we Wrocławiu. Dyplom w Prac. Projektowania Graficznego prof. J. J. Aleksiuna i Prac. Grafiki Warsztatowej E. Geta-Stankiewicza. Zajmuje się grafiką, projektowaniem, fotografią, tkaniną artystyczną i kaligrafią a także poezją dla dzieci. Umie uszyć cały świat.

Zobacz więcej

Marianna Oklejak

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Grafiki warszawskiej ASP
Zajmuje się ilustracją oraz projektowaniem graficznym dla dużych i małych.

Zobacz więcej

Piotr Fąfrowicz

Zobacz i kup prace Piotra Fafrowicza (1958) projektanta, ilustratora książek dla dzieci i malarza, który ukończył z wyróżnieniem wydział Historii Sztuki na KUL . Swoimi kolorowymi obrazkami usiłuje wychwalać życie i podnieść jego komfort. Jak sam mówi "Wszystko dla zdrowia".

Zobacz więcej

Grażyna Rigall

Studiowała na wydziale malarstwa i grafiki PWSSP w Gdańsku. Ilustruje podręczniki i książki dla dzieci, maluje obrazy, a od 1997 roku tworzy nietypowe lalki.

Zobacz więcej

Beata Zdęba

Studia we wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w pracowni projektowania graficznego u prof. Eugeniusza Smolińskiego. Zajmuję się projektowaniem graficznym i ilustracją

Zobacz więcej

Piotr Socha

Zobacz i kup prace Piotr Sochy (1966) grafika, projektanta, ilustratora. W latach 1986-1992 studiował na ASP w Warszawie na Wydziale Grafiki i w Pracowni Malarstwa Ściennego na Wydziale Malarstwa.  Pracę dyplomową z wyróżnieniem obronił w Pracowni Ilustarcji Prof. Janusza Stannego.

Zobacz więcej

Anna Kaszuba-Dębska

Ukończyła Wydział Malarstwa i Grafiki na ASP w Krakowie. Zajmuje się ilustracja książkową, filmem animowanym, malarstwem.
Szczególnie lubi ilustrować do tekstów swojego męża Łukasza Dębskiego.

Zobacz więcej

Dorota Łoskot-Cichocka

Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ilustruje książki dla dzieci. Wachlarz jej zainteresowań twórczych jest bardzo szeroki: od eterycznych świętych po całkiem solidnie zwierzaki (nosorożec, hipopotam).

Zobacz więcej

Elżbieta Wasiuczyńska

Ilustratorka książek dla dzieci. Absolwentka ASP w Krakowie na wydziałach Malarstwa i Grafiki.

Zobacz więcej

Marcin Bruchnalski

Zobacz więcej

Marianna Jagoda-Mioduszewska

Zajmuje się projektowaniem graficznym, grafiką warsztatową i ilustracją, brała udział w wielu wystawach i konkursach Sztuki Książki. Skończyła Wydział Malarstwa i Grafiki na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Zobacz więcej

Ewa Poklewska - Koziełło

Zobacz więcej

Anna Ładecka

Malarka i ilustratorka. Studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zilustrowała książki „Słup soli” Elżbiety Zubrzyckiej, „Śmierdzący ser” C. DePino, „Wszystko o adopcji” Marca Nemiroffa i Jane Annuziaty i kilka książek koreańskich. Jej charakterystyczne ilustracje znane są również czytelnikom „Zwierciadła”.

Zobacz więcej

Małgorzata Bieńkowska

Zobacz i kup prace Małgorzaty Bieńkowskiej (1959). Studia: ASP w Warszawie, Wydział Wzornictwa Przemysłowego. Dyplom: 1986 w Prac. Projektowania Graficznego. Zajmuje się ilustracją i działalnością na rzecz jakości książki dziecięcej. Zilustrowała 13 książek i około 10 w zespołach.

Zobacz więcej